Draugai

Naujienos

2017 spalio 8

Nuostabieji Poi

Kviečiame visus vaikus 7-12 metų amžiaus atrasti šokių su Poi naudą ir malonumą. Profesionali mokytoja mokins vaikus tinkamai atlikti judesius su Poi, gerinančius laikyseną, koordinaciją ir smegenų veiklą.
Pamokos vyksta kartą per savaite.
Reikalinga išankstinė registracija tel. 865562436
Photos from Smaragdo Uostas's post

2017 rugpjūčio 11

Sveiki Smagardo uosto draugai

Kviečiame visus į smagų renginuką, kuris vyks Rugpjūčio 20d. 15.00 - 16.00. Renginio metu Jus linksmins Klounas Vytukas ir Teta KU-KU.
Klounas Vytukas - Su nuotaikinga ir žaisminga Šauniojo klouno Vytuko programa. Vytukas yra klounas - profesionalas, cirko artistas, su savo keturkojais draugais mokantis daugelį magiškų triukų, į savo programą įtraukiantis ir vaikus, atliekantis įvairius pokštus bei stebuklus.
Teta KŪ-KŪ (Hana Stanislava Šumilaitė) - daugeliui žinoma Hana kaip garsi režisierė, humoristė, aktorė įkūnija keistuolę tetą "KŪ-KŪ". Pastaroji "iškritusi iš laikrodžio" dažnai nesupranta įvairių dalykų, todėl vaikai jai padeda susivokti šiame gyvenime. Ji linksma naivi, išradinga ir juokinga. Į šį tetos "KŪ-KŪ" pasirodymą įtraukiami dalyvauti ir visi vaikai, kurie kartu padeda atlikti įvairias smagias užduotis.
Bilietus galite įsigyti Smaragdo uoste, kaina 4 eur.
IKI PASIMATYMO!

2017 gegužės 20

SVEIKI SULAUKĘ VASAROS!!! Keliaudami prie jūros užsukite į Smaragdo krautuvėlę, čia Jūsų laukia lengvos, patogios ir smagios basutės.
Photos from Smaragdo Uostas's post

2017 gegužės 7

Smaragdo Uostas kviečia vaikus nuo 6 iki 12 m. praleisti vasaros atostogas kartu!
Visą vasarą “Smaragdo Uoste” vyks dienos stovyklėlės: vaikų lauks įvairiausi žaidimai, kūrybiniai užsiėmimai, išvykos į parką, prie jūros ir kitas įdomias vietas, bei daug daug smagių akimirkų..
Savaitės kaina su matinimu - 80 eur.
Vietų skaičių riboja sienos, tad prašome registruotis iš anksto tel. 865562436!
Iki greito susitikimo!! :)
Photos from Smaragdo Uostas's post

2017 sausio 26

Smaragdo uostas labai atsiprašo savo draugų ir lankytojų, ir praneša, kad sausio 26-27 dienomis NEDIRBSIME.
lauksime JŪSŲ nuo 28 dienos. IKI!

 

Daugiau naujienų rasite mūsų Facebook puslapyje »